Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Monica De Maurëll ~

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Monica De Maurëll ~ Empty
MesajKonu: Monica De Maurëll ~   Monica De Maurëll ~ Icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 11:04 am

Monica De Maurëll ~ 58660112

* Monica *Elle* De Maurëll
* 12 Mart 1956, 16 yaşında, İsveç doğumlu.
* Balık Burcu.
* Babası vampir olduğundan dolayı Yarı Vampir.
* Kendisi gibi yarı vampir olan Gemma adında bir ablası var.

Tanrı'nın beğenerek yarattığı yüzü, ipek gibi açık kumral saçları ve ablasından biraz daha uzun boyu vardır. Bembeyaz bir tene ve zarif bir vücuda sahiptir. Vücudu çoğu kızı çatlatacak derecede biçimli ve hatları belirgindir. Süslenmeyi sevmez ancak bakımlıdır, mimikleriyle insanları cezbedebildiği gibi istediği zaman güzel rol yapmayı çok iyi becerir. Güzelliğinde yarı vampir oluşunun da etkisi vardır. Harika bir burna ve göz biçimine sahiptir. Burun yapısı ablasına benzemektedir. Saçları omuzlarını aşıp, beline doğru gelmektedir. Saçları kat kat kesilmiştir ve oldukça ipeksidir. Elleriyle saçlarının şeklini değiştirmeye bayılır. Sağ yanağında annesinin hediyesi olan ufak bir beni vardır. İsteseniz de istemeseniz de sizi kolayca etkisi altına alabilecek bir güzelliğe sahiptir.

Monica De Maurëll ~ Wh054-Monica De Maurëll ~ Wh055-Monica De Maurëll ~ Wh056

Monica her zaman planlı bir kızdır, böylece bazı şeyleri kolay kolay unutmaz ve hayatını düzenli olarak yaşar. Planlı olmanın verdiği bir avantaj da pratik zekalı olmasıdır. En kötü zamanında bile o kötü zamandan çıkabilmek adına fikirler üretmekten hoşlanır. Ayrıntıları sevmez ancak yeri geldiğinde onları asla gözardı edemez. Kolay sinirlenmez ancak sinirlendiğinde sakinleşmesi zaman alır. Yeteri kadar düşünmeden pişman olacağı işlere asla kalkışmaz çünkü sonunun kötü olacağını daima bilir. Hayal kurmayı sever ancak asla hayal dünyasında kaybolup gitmez. Titiz ve düzenlidir. Odasının kirletilmesini ve odasına izinsiz girilmesini sevmez. Gizlilik onun olmassa olmazıdır. İnsanları en ince ayrıntısına kadar tanımaktan hoşlanır ancak kendi sırlarının ortaya dökülmesinden hoşlanmaz. İnsanlarla iletişim kurmayı oldukça sever ancak gevezelikten ve gevezelerden nefret eder. Maceralara atılmayı sever, cesurdur ancak hiçbir zaman yürekli bir aslan olamamıştır. Dedikodulardan ve dedikodu yapanlardan iğrenir. Müzik onun hayatıdır. Annesinden kalan kemanını çalarken çoğunlukla kendini kaybeder. Büyükbüyükannesinden miras kalan iksir yeteneğine sahiptir. Kitaplar onun olmazsa olmazıdırlar, her zaman çantasında bir kitap taşır ve sürekli kitap okur. Tüm günün yorgunluğunu atmak adına sessizliğe ve sessiz ortamlara bayılır çünkü yorgunluğunu sadece bu şekilde atabilmektedir. Quidditch onun en büyük hobilerinden sadece bir tanesidir. Birilerini ikna etmeye çalıştığında bu fazla zaman almaz, ikna kabiliyeti yüksektir. İnatçıdır, kafasına koyduğu her şeyi yapmaktan asla çekinmez. Öğütlerden ve kendini bilmişlerden hoşlanmaz. Özgürlüğüne düşkündür, özgür olmamaktansa ölmeyi tercih eder.

Monica De Maurëll ~ Willa9-Monica De Maurëll ~ 0514-Monica De Maurëll ~ 0613

En son Monica De Maurëll tarafından Ptsi Haz. 29, 2009 9:38 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Monica De Maurëll ~   Monica De Maurëll ~ Icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 11:05 am

Monica De Maurëll ~ 0314-Monica De Maurëll ~ 0413-Monica De Maurëll ~ 0214

S E V D İ Ğ İ N T E K K İ Ş İ Y L E O L A M A D I Ğ I N D A
S E N İ S E V E N T E K K İ Ş İ Y L E K A L A B İ L İ R M İ S İ N ?

12 Mart 1956 günü, saat 02.14’da İsveç’in Kiruna kentinde bir malikâne.

Tavan ve duvarlardaki parlak lambalardan süzülen ışığın aydınlattığı tertemiz oda kızıl saçlı bir kadının haykırışlarıyla inlemekteydi. Evin hizmetçileri birlik olmuş, kadının doğum yapmasına yardım ediyorlardı. Biri yeni ve temiz bir havlu getirirken diğeri kanlanmış ve pis bir havluyu götürüyor, birkaçı da kadının doğum yapmasına yardım ediyorlardı. Bu sırada dışarıda karısını bekleyen vampir ise kanın kokusuna dayanamıyordu ayrıca çocuğunu ve karısını merak ediyordu. Hizmetçilerden biri çıkmamak ve dış dünyayla bağlantı kurmamak için direnen bebeği çıkartmayı denerken diğeri kadının terleyen alnını havlularla siliyordu. Hizmetçi, bebeğin çıkmayacağını anladığında ise kadının feryatları daha da büyüyor ve gözlerinden birkaç damla yaş süzülüyordu. Ya bebek ölecekti, ya da kadın… Ancak karar çabuk verilmeliydi aksi takdirde seçim şansı kalmayacaktı. Gözleri büyüyen kadın hizmetçiye baktı ve ‘’ Çıkar onu! ‘’ diye haykırdı adeta. Hizmetçi ise üzüntüyle bir kadına bir de bebeğe bakıyordu. Kadının haykırışları çoğaldıkça bebeği seçtiğini anlamıştı kadının. Üzüntüyle kadının karnını kesti ve bebeği çıkardı. Daha çok ağlayan bebeği son nefeslerini veren annesinin koynuna verdi ve birkaç santim geri çekildi. Aklında kalan tek şey ise kadının, bebeğini öptüğü ve onu sıkıca sarılıp sağ eline bir künye taktığıydı. Acı çekmesine rağmen gözlerinin içi gülüyordu adeta. Bebeğiyle son kez vedalaştı ve ağlayarak yaşama gözlerini yumdu. Hizmetçi, bebeğin haykırışlarına aldırmadan onu babasının kucağına verdi ve babaya acı haberi verdiğinde gözlerinin dolduğunu hissetti. Ben ise sadece minicik ellerimle babama vurmaya çalıştığımı hatırlıyorum, annemden ayırmışlardı beni. Neden? Sonuçta o benim annemdi ve ben anneme tekrar dokunmak istiyordum. Babam ise sımsıkı sarılmış belki de teselli etmeye çalışıyordu beni.

26 Haziran 1960. Dört yaşındayım ve henüz bazı şeyleri kavrayabilmiş değilim. Oldukça güzelim ve beni her gören bana büyük ilgi gösteriyor. Saçlarım omuzlarımda küt kesilmiş, gözlerim yeşil. Gecenin ilerleyen saatlerinde yatağımda kahverengi ve tüylü ayıcığımla konuşurken aşağıdan gelen bazı sesler duyuyorum. Ayacığa melodi gibi sesimle ‘’ Beni burada bekle, geleceğim ‘’ dedikten sonra koşarak babamın yanına gidiyorum ve biraz arkasından kapıdaki diğer insanları inceliyorum. Benim gibi küçük bir kız çığlık atıyor ve babamdan korkuyordu ama neden ki? Yaşıtım veya benden biraz büyük olan kızın da benim gibi beyaz bir teni vardı, oldukça güzeldi. Kızıl-kahve saçları dağınıktı ancak oldukça hoş duruyordu. Gözleri ise yeşildi, tıpkı benimkiler gibi. Ben kızı incelerken babam beni fark etmiş olacak ki bana dönüyor ve o kızı gösteriyordu. Ardından sıkıca sarıldı ve sağ yanıma küçük bir öpücük kondurup karanlıkta kayboldu. Annemi kaybettiğim gibi babamı da kaybetmiştim işte. Gözlerimden yavaşça süzülen yaşlar yanaklarımdan akıyor ve ellerime geliyordu. O sırada büyük kadının elini bırakan kız bana yaklaşıp bana sarıldı. Onu çabuk sevmiştim, sıcaklığını hissettiğimde ben de var gücümle ona sarılmıştım. O sırada büyük kadın adının Gemma olduğunu öğrendiğim kıza ve bana seslendi. Büyük kadın ‘’Monica ve Gemma’’ ve duraksadı ardından ‘’Haydi gidiyoruz’’ dedi.

Devam edecek ~

Özetleyecek olursak ben Monica Elle De Maurëll. Elle annemin ismi. Ben yarı insan ve yarı vampirim. 16 yaşındayım şu an, Gemma ile beraber her yaz oradan oraya, ülkeden ülkeye seyahat ediyoruz. Ondan başka kimsem yok bu dünyada ve onu benden kimse ayıramaz. Babamız nerede hiçbir fikrim yok. Cehenneme kadar yolu var zaten. İnsanlarla konuşurum ama onları fazla sevmem. Ki hayatıma Gemma'dan başka girebilecek insan yok.

Spoiler:

En son Monica De Maurëll tarafından Ptsi Haz. 29, 2009 9:40 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Monica De Maurëll ~   Monica De Maurëll ~ Icon_minitimePerş. Haz. 04, 2009 9:11 pm

Monica De Maurëll ~ Actresswh004-Monica De Maurëll ~ N1621410030462184921nj6-Monica De Maurëll ~ Willaicon10
O.o.O İ L İ Ş K İ L E R O.o.O

Monica De Maurëll ~ Kristen_01 x Monica De Maurëll ~ Kristen_09
Gemma De Maurëll ~ 6. Sınıf Ravenclaw
Biricik ablam Gemma! Bazen onu sinirlendirmek istemesem de inatçılığım yardımıyla onu sinirlendirmeyi başarıyorum sanırım. Ancak beni sevdiği her halinden belli ki her sinirlenişinden sonra gelip sarılır veya ufak jestlerle gönlümü almaya çalışır. Beni dış dünyadan korumak için elinden ne gelirse yapıyor, tek yardımcım. Tek dostum, tek sırdaşım, ailemden kalan parçanın tek üyesi o... Benim gibi yarı vampir. Babalarımız aynı, annelerimiz farklı. Yine de seviyorum onu hem de çok. O olmasa yaşayamam, hayatta kalmamı sağlayan tek parçamsın Gemma. İyi ki varsın!

Monica De Maurëll ~ Tl145kt0 x Monica De Maurëll ~ Tl146be1
Jared der Ivanëxt ~ 6. Sınıf Gryffindor
Jared. Yarı vampir olduğumu bilen yegane dostlarımdan. Oldukça yakışıklı ve iyi bir arkadaş. Avlanırken tanışmıştık. Sanırım tek ortak özelliğimiz yarı vampir olmamız değil. Arada gözüm kaysa da sadece arkadaşım, hem de oldukça iyi ve sırlarımı paylaşabileceğim bir arkadaş. Benimle yaşıt olması ikimizin de bazı şeyleri beraber öğrenmesini gerektiriyor, yaşama tutunmayı birlikte öğreniyoruz. Umarım hiç ayrılmayız dostum.

Monica De Maurëll ~ 008 x Monica De Maurëll ~ 007
Lathie Sullivan ~ Müdür Yardımcısı, Sihir Tarihi Prof. ve Slytherin B.S.
Açıkça kendisine karşın bir şey hissetmediğim bir şahıs Lathie Sullivan. İkimiz de tarafsızız ve çoğu özelliğimiz benziyor ancak Gemma'ya özel ilgisi olan biri olduğundan zaman zaman ablamı kıskanmamı sağlıyor. Dersine gelince ise ilişkilerimize bir nokta koyup, emeğimi ortaya koyuyorum. Bu da onun gözünde beni başarılı kılıyor sanırım. Sonuç olarak olsa da olur olmasa da ancak ölmesini istemem.

Monica De Maurëll ~ Avril-avril-lavigne-3240448-100-100 x Monica De Maurëll ~ Avril-avril-lavigne-3240451-100-100
Grace Lucy Sullivan ~ Okul Müdüresi, Kehanet Profesörü
Grace. İşte hayallerin gerçekleşiyor, aynı yatakhanenin aynı ranzalı yatağında kalırken anlattığın hayallerin. Tam mezun oldun derken müdire oluverdin. Arkadaştan profesörlüğe büyük ve ani bir geçiş yaptın. Aynı çatıda kaldığımız aynı kıyafetleri giydiğimiz dostum, aramızdaki rütbe farklılığı arkadaşlığımızı bozamaz. Yarı vampir olduğumu bilen nadir kişilerdensin. Çünkü seni seviyor ve sana güveniyorum. Hangi rütbede olursan ol ama hep yanımda kal meleğim.

Monica De Maurëll ~ 334q9n7 x Monica De Maurëll ~ Np56yt
Lilian De Moule ~ 5. Sınıf Gryffindor
Oldukça güzel, akıllı ve zeki bir arkadaş Lillian. Onunla arkadaşlık etmek hoşuma gidiyor ve sanki ondan çok büyükmüşüm gibi onunla şakalaşmamız da hoşuma gidiyor. Aynı yaştayız ancak benim çocukluklarım, onun olgunluklarıyla ya da onun çocuklukları, benim olgunluğumla aramızda sanki bir yaş varmış gibi. Sanırım Gemma ile de iyi anlaşıyorlar ki bu gerçekten güzel. Onunla büyük salonda karşılaşmıştık, tesadüfen. İkimiz de masamıza doğru ilerlerken çarpışmıştık ve böylelikle tanışmış olduk. Onu seviyorum.

Monica De Maurëll ~ Lm13 x Monica De Maurëll ~ Lm2
Mariella Élie Van de Lear ~ 6. Sınıf Ravenclaw
Aynı binada olduğum ve sohbetlerini sevdiğim benden bir yaş büyük şahsiyet, Mariella. Oldukça canayakın, kibar, sıcakkanlı yani benim sahip olduğum özelliklerden bazılarını bulundurmayan, bazılarını ise büyük ölçüde bulunduran biri Mariella. Yine de ara sıra sohbet ettiğim birisi, umarım sıcakkanlılığı başına bir işler getirmez.

Eklenmek İçin;
    Kurgu&Icon

En son Monica De Maurëll tarafından Cuma Tem. 03, 2009 10:35 am tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
Catalina Lennern
Okul Müdüresi, Kehanet Profesörü
 Okul Müdüresi, Kehanet Profesörü

Taraf : İnsanlık.
Temel Özellikler : Dik Başlı, İnatçı ve Umursamaz.
Ruh Hali : 1

MesajKonu: Geri: Monica De Maurëll ~   Monica De Maurëll ~ Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 7:14 pm

Ekle bakalım bebek^^
http://moonlight.benimforum.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Monica De Maurëll ~   Monica De Maurëll ~ Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 9:40 pm

Ekliyorum yavrum^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Monica De Maurëll ~   Monica De Maurëll ~ Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 9:29 pm

Monica De Maurëll ~ Rp22 Monica De Maurëll ~ 6379_100_100 Monica De Maurëll ~ Rp10

Monica?? ıhmm? o da kardeşi gibi gizemli biridirr kimseyle düşman olmak istmeyen aklını kullanan alımlı bir yarı vampir. Onunla da ortak yönümüzün yarı vampir olmadığı açıkca belli oluyor. Kardeşi kadar asi, akıllı ve bi o kadar da sakin görünür. Jared onunla çok iyi anlaşacak gibi...

En son Jared Kevin Anthony tarafından Salı Haz. 09, 2009 5:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Monica De Maurëll ~   Monica De Maurëll ~ Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 10:56 am

Monica De Maurëll ~ 007 x Monica De Maurëll ~ 008
Profesör, Müdür Yardımcısı ve Slytherin Bina Sorumlusu. Ancak, tarafınız aynı? Dersimi seviyorsan ona göre birşeyler yaz tatlım. Senin hakkında başarılı bir öğrenci olduğunu düşünüyor.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Monica De Maurëll ~   Monica De Maurëll ~ Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 5:29 pm

Şu an müdüreniz olsam da, bir zamanlar aynı çatının altında ve eşittik. Çok uzak değil, iki yıl öncesine kadar aynı Ortak Salon'u paylaşıp, aynı mavinin altında oturuyorduk. Eşitliğimiz bozuldu, arkadaş sıfatından öğrenci sıfatına geçtin. Bu sana olan sevgimi etkileyemez, güzel vampirim.

*Lejantım hazır hale geldiği an uğramalısın.

Monica De Maurëll ~ Avril-avril-lavigne-3240448-100-100xMonica De Maurëll ~ Avril-avril-lavigne-3240451-100-100xMonica De Maurëll ~ Avril-avril-lavigne-3240455-100-100

Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Monica De Maurëll ~   Monica De Maurëll ~ Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 7:47 pm

Hepiniz eklendiniz. Lejantı olanların lejantına geliyorum, olmayanların da lejantlarını hazırlamalarını bekliyorum^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Monica De Maurëll ~   Monica De Maurëll ~ Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 9:25 am

Öykü,kuzu ekle..Dido ile aynı demiştin zaten =)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Monica De Maurëll ~   Monica De Maurëll ~ Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 3:42 pm

İyi bir yer ekle, sonuçta bin arkadaşıyız Wink

Spoiler:

NOT: Leajntıma Beklerim...^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Monica De Maurëll ~   Monica De Maurëll ~ Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 6:31 pm

Eklendiniz, yerinden memnun olmayan bana ulaşsın:P

Monica De Maurëll ~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Monica De Maurëll
» Gemma De Maurëll xx