Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gemma De Maurëll xx

YazarMesaj
Catalina Lennern
Okul Müdüresi, Kehanet Profesörü

Taraf : İnsanlık.
Temel Özellikler : Dik Başlı, İnatçı ve Umursamaz.
Ruh Hali : 1

Gemma De Maurëll xx Empty
MesajKonu: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 10:51 pm

Gemma De Maurëll xx 65kristen

Fazlasıyla özgürlüğüne düşkün, insanlarla iletişim kurmayı sevmeyen, genelde kendi içinde yaşayan, ona verilmiş paha biçilemez zekasını kullanmayı iyi bilen bir kızdır. İnsanları dinlemeyi sevmez, çoğunu umursamaz. Üzerine gelindiğinde müthiş sinirlenir, acımasız olur ve yüreği hiç sızlamadan kalp kırabilir. Kısıtlanmaya asla gelemez, sevmediği bir şeyi hayatta yapmaz, inatçıdır. Ama bir insana değer verince de tam verir, onun için her şeyi yapmaya hazır olur. Sırlarını sadece bu tip insanlar bilir ve bu insanlar Gemma'nın onlara verdiği değerin farkındadır. Bu ilginç kişiliği ve narin güzelliği çoğu insan görmezden gelir bazılarıysa çekemez. Onunla uğraşan insanlara paylarını vermeyi iyi bilir. Kitaplara tam anlamıyla tapar. Melez olmasına rağmen Muggleları sever, en çokta yazarlarını. Sıkı bir Stephen King hayranıdır. Aptal, sululuk yapan, kendini bir şey sanan, yalancı, iftiracı, önyargılı insanlardan nefret eder. Aynı şekilde vampirlerden de nefret eder. Bunun sebebi babasının vampir olması ve yaptıklarıdır. Etrafında onu üzen insanlar bulundurmaz. Seyahat etmeyi, yeni yerler görmeyi sever. Sadece sevdiği insanların yanında gülümser, belki bir iki espri yapabilir. Evet, uzaktan soğuk görünümlü gözükür. Gürültülü ve kirli yerleri sevmez, mümkün olduğunca uzaklaşmaya çalışır. Bazen ne kadar öyle olduğunu bilsede duygularından kaçmak için çabalar. Lider ruhludur ama bu özelliğini neredeyse hiç belli etmez. Fakat başkasının da himayesine asla girmez. Yenilgiyi sevmez, dalga geçilmekten nefret eder. Soğuk kanlıdır, sabırlıdır ve korkularıyla yüzleşmeyi bilir. Fazla cesur değildir ama zekasını kullanarak bir işin üstesinden gelebilir. Aslanlara, beyaz kurtlara ve diğer kutup hayvanlarına özel bir ilgisi vardır. Ölümden korkar ve bu onun gizli olan zayıf noktasıdır. Erkekleri çoğunlukla kullanılır ve çok zor aşık olur.

Gemma De Maurëll xx 17-1 x Gemma De Maurëll xx 20-1 x Gemma De Maurëll xx 19-1

Kızıl - kahve saçları karmakarışık kesilmiştir. Saçları yumuşacık pamuklara benzer, ellerinizi onun saçlarında gezdirdiğinizde burnunuza çilek kokusu gelir ve hayranlığınızı gizleyemezsiniz. Saçlarını her zaman elleriyle karıştırır. Onların sabit durmasını sevmez. Yüzü melekleri bile kıskandıracak kadar şahanedir. Biçimli burnu, yeşil ve yakıcı gözleri, ruj sürmüş gibi duran dudakları öylesine güzeldir ki. Ufakken ona taş bebek demelerini haklı çıkarır bu hali. Bembeyaz tene ve zarif bir vücuda sahiptir. Ancak hatları belli olur ve boyu bir altmış yedidir. Siz ne kadar istemeseniz de sizi her an etkileyebilir. Gözleriyle mimikleriyle anlatmak istediğini hemen anlarsınız. Ancak o istemediği zaman, ne hissettiğini anlayamazsınız yüzünden. Güzelliğinde yarı vampir oluşunun da etkisi vardır. O konuştuğunda konuşmak istemez, onun o tatlı sesini dinlemek istersiniz. Güldüğünde kapkaranlık dünyanıza güneş doğuyor zannedersiniz. Evet, bu güzelliği yaratan Tanrı bile kıskanır onu.

Spoiler:

En son Gemma De Maurëll tarafından Salı Haz. 30, 2009 2:37 am tarihinde değiştirildi, toplamda 15 kere değiştirildi
http://moonlight.benimforum.biz
Catalina Lennern

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimeÇarş. Haz. 03, 2009 11:02 pm

Gemma De Maurëll xx Profilepic10657646sb1 x Angel Of Mine...

2 mayıs 1956 günü, İsveç'in Kiruna kentinde dünyaya gelmişim. Üç tane şamdanın aydınlattığı loş ve pis bir odada, saat gece yarısını biraz geçe, dünyaya daha bebekken, isyanım olduğunu anlatarak, çığlıklarla doğmuşum. Zavallı teyzem beni annemin karnından çıkarmak için, ablasının karnını kesmiş. Zavallı annem beni yaşatmak için kendi hayatından vazgeçmiş. Ve ben bencil bebek ikisinin de kalbini deşercesine çığlıklarla ağlamışım. Ve hatırlıyorum. Annemin ağlamaktan gözleri şişmiş ama hâlâ mutluluk var orada. Beni gördüğü an gülümsüyor. İnce ve benim yüzümden sapsarı olmuş yüzü geriliyor ve gerçekten gözleri gülüyor. Kayıtsızca, normal bir bebeğin iki yaşında ki ama benim yeni doğmuş bedenimden, kanlı olan sağ elim anneme uzanıyor. Dokunuyorum kadının sapsarı yüzüne, kan bulaşıyor güzel yüzüne. Ama o benim elimi binbir güçlükle öperek, benim meleğim diye fısıldıyor, Gemma'm. Gözleri hâlâ gülüyor ama ufak ufak yaş taneleri iniyor zümrüt yeşili gözlerinden. Teyzemin ne hâlde olduğunu bilmiyorum, ağlıyor olmalı. Ama neden, niçin? Sonra annem son kez elimi öpüyor ve oldukça zorlanarak sol parmağından gümüş bir yüzüğü çıkarıyor. Yüzüğün kimi yerlerinde siyah noktalar var. Onu ufacık işaret parmağıma takıyor. Gülümsemesi daha da artarken ben yolun sonuna geldiğimizi anlıyorum. Olmamalı diyorum düşüncelerimde,hayır! Ne yazık ki konuşamıyorum. Ve annem derin bir nefes vererek gözlerini yumuyor. Etrafımız kan gölü gibi ve ben annemin boşluğuna oturuyor hâldeyim. Ne olduğunu anlamak istemediğim için teyzeme bakıyorum ama elleriyle yüzünü kapatmış ağlıyor. Benim ona baktığımı görmüyor. Ama annem neden uyanmıyor? Yanağına dokunuyorum, yüzük parmağımda, boşlukta sallanıyor. Bir kaç dakika geçiyor, annem hâlâ uyuyor. Sinirleniyorum ve çığlığı basıveriyorum. Sesim çok güçlü, rüzgârımla teyzemin saçları uçuşuyor ve kadın bana -nihayet- bakıyor. Hemen beni kucağına alıyor ama ben gitmek istemiyorum. Vuruyorum ona, bıraksın beni! Annemle kalmak istiyorum. Teyzemin kucağında, başım anneme dönük, tahta kapıdan çıkarken son kez görüyorum annemi. Yüzünde huzurlu bir gülümseme var ama bedeni kanlar içinde. Ve çığlıklarım ağlamamla karışıyor. Teyzem koşmaya başlıyor...

26 Haziran 1961. Beş yaşındayım artık. Bu yaştayken bile öyle güzelim ki, herkesi etkiliyorum. Saçlarım kızıl-kahve ve yeşil gözlerim annemin ki gibi. Bu yüzden gözlerimi çok seviyorum. Teyzemin elini tutuyorum ve birlikte karanlık bir sokakta yürüyoruz. Üstümde siyah bir kumaştan mont var, ben siyah sevmem. Teyzemin ısrarla neden giydirdiğini merak ediyorum. Hızlı hızlı yürüyor neyse ki ona yetişebiliyorum. Sormaya fırsatım yok, izinde vermiyor zaten. Hızla bir bahçeden geçiyoruz. Tahta ama oldukça kalın gibi gözüken bir kapının önünde duruyoruz. İçeriden telaşlı koşuşturmalar geliyor, evin ışıkları yanıyor. Evdeki sesleri duyuyorum ama dinlemek istemiyorum. Mızmızlanarak teyzemin elini çekiştiriyorum, gitmek istiyorum diyorum. Bana cevap vermiyor ve sinirli bir şekilde kapıya vuruyor. Kapı göz açıp kapayana kadar açılıyor. Kızıl-kahve dik saçları, keskin yüz hatları ve badem gibi göz şekli olan çok güzel bir adam var karşımızda. Ama hayır ben bu adamdan hoşlanmıyorum. İstemiyorum onu, gitsin. Gözleri önce teyzeme sonra bana kayıyor. Koyu mor gözleri var, rahatsız oluyorum ve kaşlarım çatılıyor. Adam sanki ben çok tuhaf birşeymişim gibi bana bakıyor. Bu oldukça alıştığım bir durum ama bu adam daha da farklı bakıyor. Gözleri yaşardı yaşaracak diye düşünüyorum. Birkaç dakika sonra toparlanıyor, elleri bana doğru uzanıp fısıldıyor, Gemma. Güçlü bir çığlık atarak, adamı kendimden uzaklaştırıyorum. Çok sinirlendim, bu adam kim ki bana dokunmak istiyor? Bana teyzemden ve benim sevdiğim insanlardan başka kimse dokunamaz. Hayır diyor, sinirlenme Gemma. Ben senin babanım. Evet diye söze karışıyor teyzem. Bu seni ve anneni terk edip giden baban. Ne diyorlar bunlar böyle?! Daha da sinirleniyorum, benim sadece annem ve teyzem vardır. Ve bağırıyorum, güzel yüzüm buruşuyor. Benim babam yok! Sadece annem ve teyzem var! Güzel adamın yüzü o kadar kötü oluyor ki neredeyse onun için üzüleceğim. O sırada arkasından koşarak bir kız geliyor. Benim gibi beyaz teni var ama onun saçları omuzlarında küt kesilmiş. Çok güzel. Bana dönüyor gözleri. Onun da yeşil gözleri var. Adam ona doğru dönüyor ve beni gösteriyor. Sonrada onu öperek, önümüzden geçiyor. Koşmaya başlıyor, karanlığa doğru. Teyzem lanet olsun Ian diye bağırıyor, nereye gidiyorsun! Ben seviniyorum çünkü gitti adam. Küçük kız ağlamaya başlıyor ve ben çok üzülüyorum. Teyzemin elini bırakıp, ona sarılıyorum. Teyzem Monica ve Gemma diyor, haydi gidiyoruz.
~ Devam edecek ~

Gemma De Maurëll xx HSpcDMzRP2 x Gemma De Maurëll xx 4vl0n9

Özetleyecek olursak ben Gemma Anna De Maurëll. Anna annemin ismi. Ben yarı insan ve yarı vampirim. 16 yaşındayım şu an, Monica ile beraber her yaz oradan oraya, ülkeden ülkeye seyahat ediyoruz. Ondan başka kimsem yok bu dünyada ve onu benden kimse ayıramaz. Babamız nerede hiçbir fikrim yok. Cehenneme kadar yolu var zaten. İnsanlarla konuşurum ama onları fazla sevmem. Buna rağmen onları iki kişilik hayatıma almaya çalışıyorum.

En son Gemma De Maurëll tarafından Çarş. Tem. 01, 2009 1:59 am tarihinde değiştirildi, toplamda 15 kere değiştirildi
Catalina Lennern

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimeC.tesi Haz. 06, 2009 11:51 am

Gemma De Maurëll xx 22507480

İ L İ Ş K İ L E R

Gemma De Maurëll xx Franklinfh000006 Gemma De Maurëll xx Iconwillaholland6
Monica De Maurëll 5. Sınıf Ravenclaw
~ Hayatımın Anlamı, Kardeşim ~
İşte başımın belası! Katır gibi inadıyla bazen beni öyle sinirlendiriyor ki onu dövecek aşamaya geliyorum. Sonra güzel yüzüne kıyamıyorum ve al sana vicdan azabı. Ama yine de o benim güzel meleğim. Dünya tersine dönse de, insanlık yok olsada katiyen bırakmam onu. Zaten bizi kimse ayıramaz. O da benim gibi yarı vampir, babalarımız bir. Annelerimiz farklı olsada ne olursa olsun oda benim kanımdan. Kelimeler kifayetsiz kalıyor. Ah, Monica iyiki varsın. Ben sen olmadan ne yapardım?

Gemma De Maurëll xx 334q9n7 Gemma De Maurëll xx Np56yt
Lilian De Moule 5. Sınıf Gryffindor
~ Çok Yakın Sayılmayız Ama Seviyorum ~
Oldukça tatlı ve zeki olan bu kızı gerçekten beğeniyorum. Sevdiğim nadir insanlardan biri olmayı başardı. Onunla, benden bir yaş küçük olmasına rağmen, zaman zaman konuşma ihtiyacı duyuyorum bilmem neden. Onunla sorunu olan karşısında beni bulur. Ve Monica ile de çok iyi anlaşıyorlar ki bu harika bir durum. Sanırım onu ilk kütüphanede görmüştüm. Kucağı kitap doluydu ve birkaç tanesini yere düşürmüştü. Kendime engel olamayarak ona yardım etmiştim. Yanakları kızararak teşekkür ettiğini her hatırladığımda gülerim.

Gemma De Maurëll xx Tl145kt0 Gemma De Maurëll xx Tl146be1
Jared der Ivanëxt 6. Sınıf Gryffindor
~ Oldukça Değerli, Kaybetmek İstemem ~
Ah Jared.. Benim yarı vampir olduğumu bilen, nadir yaratık mı demeliyim insan mı bilemiyorum. Seninde yarı vampir olduğunu gece yasak ormanda tek başıma avlanırken anlamıştım. Nasıl dersen, hareketlerin, insanüstü caziben ve bazı geceler tesadüfen ormanda karşılaşmamızdan. Dost olduğumuz o geceyi hatırlıyorumda tam bir komediydi. Önce el sıkışmıştık, sonra sabaha kadar süren muhabbet. Yanımda olman ve dostum olman harika bir şey. Sanırım hayatıma girmeye başlayanlardan birisin.

Gemma De Maurëll xx Th_Mosh1 Gemma De Maurëll xx Th_Mosh12
Lathie Sullivan Müdür Yardımcısı, Sihir Tarihi Prof. ve Slytherin B.S.
~ Hoş İnsan, Severim ~
Önceleri pek hoşlanmadığım ama şimdi sevmeye başladığım profesörlerden. Sanırım sevgi bağlamında en büyük katkısı benimle yaptığı sohbetler. Bazen bana sırrımı biliyormuş gibi bakıyor ama sonradan anlıyorum ki bilmiyor. Ama çözmeye çalıştığından eminim. Sihir Tarihinde bana oldukça yardımı dokunuyor ve onun sayesinde derside sevdim. Lathie bana karşı çok nazik ve tatlı. Ki bu oldukça güzel bir durum. Aynı tepkileri bende ona karşı göstermeye çalışıyorum. Umarım başarılıyımdır. Çünkü insanlara sevgi göstermeye pek alışık değilim.

Gemma De Maurëll xx 213 Gemma De Maurëll xx Th_hcicons-2-7
Darren Sinclair Martinus 6. Sınıf Slytherin
~ Hoşlanıyorum Sanki ~
Ah Darren yemin ederim seni öldüreceğim. Beni öyle sinir ediyorsun ki, seni parçalamamak için zor tutuyorum kendimi. O gece göl kenarında resmen öptün beni. Lanet olsun! Ama boş bir anıma denk geldin, yoksa öpeceğim en son insanlardansın. Yalnız bu öpücük sana asla umut vermesin. Nasıl bu kadar gaddar ve tatlı olabiliyorsun bilmiyorum. Keşke benim hayal ettiğim gibi bir Darren olsaydın, o zaman her şey daha güzel olurdu.

Gemma De Maurëll xx Avril012 Gemma De Maurëll xx AL-avril-lavigne-5809706-100-100
Grace Lucy Sullivan Okul Müdüresi, Kehanet Profesörü
~ Hoş İnsan, Severim ~
Bu kızın çok güzel konumlara geleceğini biliyordum. Bakışlarından ve davranışlarından ruhsal olarak güçlü olduğunu anlayabiliyordunuz. Ufakken ona hayran olduğumu itiraf etmek istiyorum. Ama büyüdükçe, hayranlığım belirli bir seviyeye indi. Yaptığı işleri takdir ediyorum. Ve nedense onu profesör olarak göremiyorum. Tamam, mesleğine çok yakışmış ama sonuç olarak benden büyük ve koskoca okul müdüresi.

Gemma De Maurëll xx Tralalala Gemma De Maurëll xx Simone_by_andrea_becker_22
Victoria Lynn Endfield 6. Sınıf Slytherin
~ Oldukça Değerli, Kaybetmek İstemem ~
Victoria.. Bu kızın acımazlığına tek kelime ile hayranım. Tanrım, bu güzel yüz nasıl böyle olabiliyor anlamıyorum. Onunla konuşmak çok zevkli. Gerçekçi anlatımı ve akıcı konuşmasından dolayı olsa gerek. İkimizin de şu boş hayatı alaya almamız en büyük ortak özelliğimiz olmalı. Ara sıra tartışıyoruz ama bunlar önemli değil.

Gemma De Maurëll xx Leighton14 Gemma De Maurëll xx Leighton13
Mariella Élie Van de Lear 6. Sınıf Ravenclaw
~ Çok Yakın Sayılmayız Ama Seviyorum ~
Aynı bina da olduğum ve ara sıra konuştuğum biri Mariella. Bana karşı çok nazik ve arkadaşça davranıyor. Seviyorum bu kızı. Belki de bende olmasını çok istediğim özelliklerinden dolayıdır. Keşke onun gibi sıcakkanlı olabilseydim insanlara karşı. Bazen koridorda karşılaşıyoruz, bütün koridora selam veriyor, onlarla konuşup, gülüyor. Bense kalabalıktan ve insanlardan uzaklaşmak için can atıyorum. Benim soğuk duvarlarımın birazını yıkmayı başaran bir insan. O birazın ne kadar zor olduğunu bilseniz.

Gemma De Maurëll xx Emma002 Gemma De Maurëll xx Emma001
Destiny Rosé Thallimar 6. Sınıf Ravenclaw
~ Hoşlanmıyorum ~
Altı yıllık bir sürede sadece zorunluluktan konuştuğum insanlar arasında. Bana ters gelen ve hoşuma gitmeyen davranışları var. Çoğunlukla mantıklı konuşanları pek sevmem. Destiny'nin de benden çok hoşlanmadığının farkındayım. Ama bu sizi yanıltmasın, biz hiç kavga etmedik ve onunla kavga edeceğimi de pek sanmıyorum. Bırakın kavgayı konuşmuyoruz bile.

Eklenmek İçin;
Icon ve Gemma hakkında ki düşünceler.

En son Gemma De Maurëll tarafından Çarş. Tem. 01, 2009 1:56 am tarihinde değiştirildi, toplamda 15 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 3:30 pm

Gemma De Maurëll xx 92887131

Düşünceler : Çok zeki ve güzel.Benden büyük olduğu için konuşmaya çekinsem bile Gemma'nın bana garip bir şekilde yakın davranması beni ona daha da çok bağladı. Okuduğu kitaplar çok ilgi çekici. Zekasıyla hayran bıraktığı insanlardan birisiyim.Dışarıdan ne kadar soğuk ve sert görünsede içeriden bir melek. Gemma'yı gerçekten seviyorum.
Catalina Lennern

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 6:42 pm

Ekledim tatlım^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 6:49 pm

Ekle bakalım kardeşini Very Happy
Catalina Lennern

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimePaz Haz. 07, 2009 7:16 pm

Ekledim canım^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimePtsi Haz. 08, 2009 9:02 pm

Gemma De Maurëll xx Edward-edward-cullen-2433025-100-100 Gemma De Maurëll xx Rp10 Gemma De Maurëll xx Rp22 Gemma De Maurëll xx 6379_100_100

Gemma?? ıhmmm? Anlatılması kolay olmayan bir kişiliğe sahip bir yarı vampir. Zeki, asi ve bi o kadar da tatlı olan Gemma herkesle iyi bir diyalog kurabillir. Onunla birçok ortak yönümüz vardır. En başta Yarı Vampir olmasıdır. Onunla vakit geçirmek çok hoş ve muhabbetine doyum olmayan bir kızdır. Onunla her zaman iyi geçinmeye çalışır. Jared Gemma'yı gerçekten sevmektedir.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 11:02 am

Gemma De Maurëll xx 007 x Gemma De Maurëll xx 008
Düşünceler: Onda farklı birşeyler seziyorum... Anlatması güç ancak, bana sadece öğrenci değilmi gibi geliyor. Bir veelamı? Hayır. Bir meta'da değil? Ah! Kimin umurunda? Sadece bir öğrenci Lathie! Güzel ve Tatlı olduğunu düşünüyorum. Dik Başlı, İnatçı ve Umursamaz... Benim Küçüklüğüme ne kadar da benzemiş? Bir Kızım olsaydı ancak bu kadar sevebilirdim. Gerçekten harika bir öğrenci.

Gerçekten iyi bir yere eklersen sevinirim, tatlım. (Kusura bakma herkese tatlım diyorum demeyebilirim.) Karakter Kartıma bekliyorum.
Catalina Lennern

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 2:49 pm

Herkes eklendi.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 4:14 pm

Gemma De Maurëll xx 8c71a5faGemma De Maurëll xx 45df33f3Gemma De Maurëll xx 8e6937cfGemma De Maurëll xx C67c36d4Gemma De Maurëll xx B00a70b1

Kurguyu konuşmuştuk ^^.
Catalina Lennern

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimePerş. Haz. 11, 2009 9:47 pm

Ekledim^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 11:16 pm

Gemma De Maurëll xx Avril-3-avril-lavigne-6443250-100-100xGemma De Maurëll xx Avril-3-avril-lavigne-6443246-100-100xGemma De Maurëll xx Avril-3-avril-lavigne-6443246-100-100
Gemma De Maurëll xx AL-avril-lavigne-5809706-100-100xGemma De Maurëll xx AL-avril-lavigne-5809705-100-100xGemma De Maurëll xx AL-avril-lavigne-5809707-100-100

Şu an müdüre olsam da dört yıl kadar önce seninle aynı Ortak Salon'u paylaştığımızı hatırlamalısın, güzel cadı.

Ne kadar uzun değil miğ? Gecenin bu vaktinde kurgu yeteneğim söndü. Sana bırakırsam umarım, kızmazsın.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 11:27 pm

Gemma De Maurëll xx Simone_by_andrea_becker_22xGemma De Maurëll xx Tralalala

6 yıldır bu okulda sohbet ederken inanılmaz derecede zevk aldığım, bir derdim olduğunda çekinmeden paylaşabildiğim, yanında bulunmaktan son derece hoşnut olduğum kişilerden birisin. İkimizin de en ortak yanı bence hayatın tüm olumsuzluklarına karşın onu umursamayışımız... Kim bilir ? Belki de bu yüzden iyi anlaşıyoruz. 
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 3:36 pm

Bina arkadaşıyız, aramızda uzun bir yedi yıl geçti. Neasıl geötiğine sen karar ver. Ama bence iyi geçmmiş olsun

Spoiler:

lejantıma beklerim^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimePerş. Haz. 18, 2009 1:55 pm

Benzer yönlerimiz çok;fakat her ikimiz de soğuk davranışlar sergilediğimiz için yakın dostluklar kuramayabiliriz. Veya tam tersi,ortak noktalarda buluşup arkadaş olabiliriz. Kararı sana bırakıyorum (:

Gemma De Maurëll xx 0406 Gemma De Maurëll xx 0408
Catalina Lennern

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 1:47 am

Herkes eklendi^^
+ En yakın bir zamanda herkesin lejantına uğrayacağım^^
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 10:03 am

Gemma De Maurëll xx Tayloravvie8Gemma De Maurëll xx Tayloravvie10

İstediğin bir yere ekle canım, lejantıma da beklerim (:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Gemma De Maurëll xx   Gemma De Maurëll xx Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 8:41 pm

Kurguyu biliyorsun. ^^

Gemma De Maurëll xx Francis8 Gemma De Maurëll xx Francis9

Gemma De Maurëll xx
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Monica De Maurëll
» Monica De Maurëll ~