Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rochelle ~ Meliiis.

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Rochelle ~ Meliiis. Empty
MesajKonu: Rochelle ~ Meliiis.   Rochelle ~ Meliiis. Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 7:18 pm

Herkese merhaba. Kendimi tanıtmak için bundan iyi fırsat olamaz dedim; hemen bir başlık açtıım. (: Adım Melis; hatta Reyhan Melis. 14 yaşındayım, bugün okulların bittiği varsayılırsa lise 2 öğrencisi olacağım. Yabancı dil okumayı istiyorum. (: Her neyse, rp'ye başlayalı en az 1.5 sene olmuştur, diye düşünüyorum. Tam tarihi hatırlamadığımdan kesin bir şey söylemeyeyim. Kulağıma hoş gelen bütüm müzikleri dinlerim; ama kulağıma hoş gelen müziklerin çoğu rock & metal dalında. Ancak bazen R&B dinlediğim bile olur; dediğim gibi kulağıma hoş geliyorsa. (: Başka başka... Sporla fazlasıyla ilgiliyim. Bir 6 ay öncesine kadar profesyonel bir yüzücüydüm; şimdi ise basketbolla uğraşıyorum. (: Kızlar genelde futbolu sevmez; ancak ben maç takip etmeye bayılıırım; ayrıca BEŞİKTAŞ'lıyım ve bundan gurur duyuyorum. ( Tabii kide yani; şampiyon Beşiktaş xD. ) Sizlerle iyi anlaşacağımızı umut ediyor; yazımı kısa kesiyorum. (: Umarım site üyelerle kaynar ve taşar. (: Didar'a güveniyor, en kısa zamanda Meltem ve Eren'i de siteye davet ediyoruum, mutlulukla kalıın. (:

En son Eulia Leucothia tarafından Cuma Haz. 12, 2009 7:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rochelle ~ Meliiis.   Rochelle ~ Meliiis. Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 7:22 pm

Hmm, ilk satırdan başlıyorum. Benim de iki adım ben de lise 2 oldum ve dil okumak istiyorum ve okuyacağım. Bu kadar ortak özellik xD.

Umarım iyi anlaşırız Melis. (=.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rochelle ~ Meliiis.   Rochelle ~ Meliiis. Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 7:25 pm

İyi anlaşacağımızı umut ediyorum, bende. (:
Yabancı Dil, süper değil mi ya? (:

Not: Potter kuzenleri iyi anlaşıır. (:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rochelle ~ Meliiis.   Rochelle ~ Meliiis. Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 7:27 pm

Kesinlikle süper ve kuzenler olarak normal birşey. (=.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rochelle ~ Meliiis.   Rochelle ~ Meliiis. Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 7:30 pm

Öncelikle siteye hoşgeldin Melis, ben de Mustafa tanışdığımıza memnun oldum... BEŞİKTAŞLI olmana sevindimm Wink Neyse fazla uzatmayım sitede iyi eğlencelerr...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rochelle ~ Meliiis.   Rochelle ~ Meliiis. Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 7:35 pm

Tanıştığıma memnun oldum; teşekkürler. (:
Catalina Lennern
Okul Müdüresi, Kehanet Profesörü
 Okul Müdüresi, Kehanet Profesörü

Taraf : İnsanlık.
Temel Özellikler : Dik Başlı, İnatçı ve Umursamaz.
Ruh Hali : 1

MesajKonu: Geri: Rochelle ~ Meliiis.   Rochelle ~ Meliiis. Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 11:26 pm

Sitemize hoşgeldin Melis^^
http://moonlight.benimforum.biz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rochelle ~ Meliiis.   Rochelle ~ Meliiis. Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 11:45 pm

Hoşgeldin Melis. Umarım Meltem gelir, özledim onu çok. Hoşgeldiniz miliLitre'ye x))
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rochelle ~ Meliiis.   Rochelle ~ Meliiis. Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 12:33 pm

Leija Claifraes, pardon kimsiniz? Çıkaramadım. =S

Teşekkürler her ikinizi de. ;]
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Rochelle ~ Meliiis.   Rochelle ~ Meliiis. Icon_minitimeC.tesi Tem. 04, 2009 7:37 pm

Pelin, canım.

Rochelle ~ Meliiis.
1 sayfadaki 1 sayfası