Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

V.Lynn Endfield

YazarMesaj
Misafir
Misafir

V.Lynn Endfield Empty
MesajKonu: V.Lynn Endfield   V.Lynn Endfield Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 12:24 am

V.Lynn Endfield 009xtr

Tam Ad: Victoria Lynn ENDFIELD
Doğum Yeri: Rusya/Moskova
Doğum Tarihi: 05.11.1956
Burcu: Akrep

Soğuk bir sonbahar sabahı, Endfield malikanesine yeni bir isim katılmıştı.Annem, kucağındaki bu şirin şeye Victoria adını koymaya karar verdi. Ancak babam, büyük büyük annesinin ismi olan Lynn’i koymak istiyordu. İki kişi arasında küçük bir tartışma yaşanınca evin baş hizmetçisi olaya el koydu. Ona göre bu küçük, şirin kız bebeğinin iki ismi birden olabilirdi ve bu düşüncesini ailemle paylaştı. Ve artık o andan itibaren Endfield soyunun en genç ismi aralarına katılmıştı. Ailenin tek kızı olduğumdan sanırım biraz şımarık büyümüştüm. 6 yaşına geldiğimde annem tarafından keman dersleri almaya başladım. Şarkı söylemekle aram iyi olmasa da iyi keman çalabiliyordum. Ergenliğe adım attığımda ailemden, soyum hakkında hiç bilmediğim bilgiler edindim. Endfield soyu, Karanlık Taraf’ın tanınmışlarındandı. ‘ Karanlık Taraf ‘ hakkında, aklımdaki soru işaretleri her geçen gün ailem tarafından gideriliyordu ve bu tarafa karşı büyük bir ilgi duyuyordum. Asil Endfield soyunun içerisinde birçok ölüm yiyen bulunuyordu. Hatta bu soyun bazı isimleri, bakanlığa sızıp gizlice bilgi yürütmeyi başarmışlardı. Ben de ailemin önerisiyle ileride bu tarafın büyük destekçilerinden olacaktım, bunun için kendime büyük bir yemin etmiştim. Hogwarts’dan gelen mektupla büyü dünyasını tanıdım. Her geçen gün Hogwarts’da öğrendiğim büyülerle benim için biraz daha aralanan büyü dünyasının kapısı, ileride iyi bir büyücü olacağımın haberini veriyordu sanki. Ve şimdi Hogwarts’ın 6. senesinde daha öğrenmediğim bilgilerin peşinden koşuyorum.

xXx

Fiziksel Özellikler

Annesinden aldığı uzun, düz – kimi zaman dalgalı-, ateş kırmızısı saçları, onun en dikkat çekici yönüdür. Koyu mavi, büyük gözlerini ise babasından aldığını söylerler. Muazzam derinlikteki gözlerine dikkatli baktığınızda kaybolduğunuzu hissedersiniz. Küçük, şekilli dudakları ve güzel, beyaz dişleri vardır.

xXx

Kişisel Özellikler

Başta hiç kimsenin bilmediği ve kendisinin de çok sonra öğrendiği özel ve çok nadir rastlanan bir yetenek olan çatalağızdır. Bu yeteneği ailesi de dahil hiç kimse bilmez. Fiziksel olarak bakıldığında her ne kadar masum görünse de aslında masum bir zat sayılmaz. Aklında her daim kurnaz, çıkarcı, acımasız ve herkesten gizli fikirleri bulunmaktadır. Gizliliğini o kadar ustaca korur ki onu tanımadan önce melek gibi biri olduğu düşünülebilir. Ancak içinde karanlık bir dünya yaşatmaktadır. Acıma duygusu kesinlikle baş göstermez. Çoğu zaman çıkarlarına göre hareket eder. Sinsi planları onun zekasının ne kadar gelişmiş olduğunu da gösterir ancak o, bu zekasını iyiye yönelik kullanmayı tercih etmez.

İcons

V.Lynn Endfield S04xV.Lynn Endfield Serene-foxglove_iconsxV.Lynn Endfield RunForAFall-foxglove_icons
V.Lynn Endfield S02xV.Lynn Endfield TralalalaxV.Lynn Endfield Epica2
V.Lynn Endfield Beautiful-foxglove_iconsxV.Lynn Endfield L004a1632acd4b7f2431d4bkt1xV.Lynn Endfield Simone_by_andrea_becker_22
Misafir
Misafir

V.Lynn Endfield Empty
MesajKonu: Geri: V.Lynn Endfield   V.Lynn Endfield Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 12:26 am

V.Lynn Endfield Simone_misc_photoshootxV.Lynn Endfield L_833a4e7e661e1bc8940fdf5e5d48e06axV.Lynn Endfield L_5a856b697b102c123eaefabebe041c2e

İLİŞKİLER

-

V.Lynn Endfield 29p5hs4

Gemma De Maurëll
~ Sohbet etmekten zevk aldığım, iyi geçindiğim.
-

V.Lynn Endfield Onsetone1

Jared Kevin Anthony
~Zıt bina, zıt düşünceler... Doğal olarak ' Hoşlanmadığım '

-

V.Lynn Endfield Emma-emma-watson-4398055-100-100

Lilian De Moule
~
Her ne kadar zıt bina olsa da istisna-i durum'm. Dert Ortağım.

-

V.Lynn Endfield 008

Lathie Sullivan
~
Kanımın Isındığı.

-

V.Lynn Endfield 0425

Destiny Rose Thallimar
~Nötr.

-

V.Lynn Endfield 16

Marıella Élıe Van de Lear
~ Nötr.

(
Eklenmek için kurgu belirtmeniz ve icon vermeniz yeterli Razz )

En son Victoria Lynn Endfield tarafından C.tesi Haz. 27, 2009 9:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Catalina Lennern
Okul Müdüresi, Kehanet Profesörü
 Okul Müdüresi, Kehanet Profesörü

Taraf : İnsanlık.
Temel Özellikler : Dik Başlı, İnatçı ve Umursamaz.
Ruh Hali : 1

V.Lynn Endfield Empty
MesajKonu: Geri: V.Lynn Endfield   V.Lynn Endfield Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 12:47 am

V.Lynn Endfield Kstew16bystickymint V.Lynn Endfield 65011220 V.Lynn Endfield 29p5hs4

Sohbet etmeyi sevdiği nadir kişilerden biri Victoria. Onun insanlara karşı olan acımasızlığından arasıra zevk alıyor Gemma. Evet, buna göre yazarsın Razz
http://moonlight.benimforum.biz
Misafir
Misafir

V.Lynn Endfield Empty
MesajKonu: Geri: V.Lynn Endfield   V.Lynn Endfield Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 12:59 am

Eklediiiim canım  Razz Very Happy
Misafir
Misafir

V.Lynn Endfield Empty
MesajKonu: Geri: V.Lynn Endfield   V.Lynn Endfield Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 11:06 am

V.Lynn Endfield Onsetseven1 ~ V.Lynn Endfield Onsetone1

Hoşlanmadıkların olabilir... Kurgu olarakta ( ikiside ayrı binalarda ve ayrı görüşleri savundukları için hiç anlaşmazlar bunun gibi birşeyler eğer senin aklında kurgu varsa ona göre yaabilirsin)
Misafir
Misafir

V.Lynn Endfield Empty
MesajKonu: Geri: V.Lynn Endfield   V.Lynn Endfield Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 8:32 pm

V.Lynn Endfield Emma-emma-watson-4398055-100-100

Edit : Ece'sinin gülü o gülü balı peteği.. Kıyarmıyım ben ona kırılır mıyım ? xD Tatlı meleğim ne kadar Sly. olsanda biz bi istisna olabiliriz sen bilirsin kader ortağım sana bırakıyorum =)
Misafir
Misafir

V.Lynn Endfield Empty
MesajKonu: Geri: V.Lynn Endfield   V.Lynn Endfield Icon_minitimeCuma Haz. 12, 2009 10:02 pm

Eklenmiş bulunmaktasınız Razz Yerinizi beğenmezseniz söylemekten çekinmeyin. Very Happy
Misafir
Misafir

V.Lynn Endfield Empty
MesajKonu: Geri: V.Lynn Endfield   V.Lynn Endfield Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 11:09 am

V.Lynn Endfield 007 x V.Lynn Endfield 008
Seni sevdi, olumlu bir yere ekleyebilirsin canım.
Misafir
Misafir

V.Lynn Endfield Empty
MesajKonu: Geri: V.Lynn Endfield   V.Lynn Endfield Icon_minitimeC.tesi Haz. 13, 2009 2:50 pm

Ekledim canım. (:
Misafir
Misafir

V.Lynn Endfield Empty
MesajKonu: Geri: V.Lynn Endfield   V.Lynn Endfield Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 1:55 pm

Kurguyu konuştuk,icon da tamam. Ekle bakalım xD
V.Lynn Endfield 0425
Misafir
Misafir

V.Lynn Endfield Empty
MesajKonu: Geri: V.Lynn Endfield   V.Lynn Endfield Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 3:16 pm

Destiny'nin arkadaşıyım... Ondan fazla iyi bir yer olmasın. Trende tanışmış olalım ^^

Spoiler:

NOT: Lejantıma Beklerim ^^
Misafir
Misafir

V.Lynn Endfield Empty
MesajKonu: Geri: V.Lynn Endfield   V.Lynn Endfield Icon_minitimeC.tesi Haz. 27, 2009 9:37 pm

Eklenmiş vaziyette bulunmaktasınız canlarım . xD

V.Lynn Endfield
1 sayfadaki 1 sayfası