Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Üsttekli Hakkındaki Düşünceler

Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 7:02 pm

Güneşi Gördüm xP
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 7:33 pm

Düğmem koptu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 8:05 pm

Ay bu bizim şe, Peluş.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 8:30 pm

Ehehehe, Rp Partneri kısmına öldüğüm Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 8:31 pm

Öl tabi. Ben de seninkine ölüyorum çünkü x)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeSalı Haz. 09, 2009 10:00 pm

Ben de size ölüyorum abisi. Leonardo Di end.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 8:45 am

Giselle van Nepes demiş ki:
Oha sen hangi Ece'sin? Ihm şu şey olan olabilir mi benim kuzenim Sera'yı tanıyan Ece. Shocked
~
Peluşum işte.

--Evett evett Sera'yı tanıyan Ece ben xD

Üsttekini tanımıyorum.. (Ben bu oyuna katılmayım artık xD)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 9:05 am

Tanımıyorum. Biz en iyisi tanışalım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 9:10 am

Tanımıyorum ama birazdan tanıyacağım kesin xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 9:55 am

Bir baktım da parkı kırmızıya boyamış. Kimseyi tanımıyor, beni de tanımıyordur büyük ihtimalle.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 9:56 am

Evet,tanımıyorum. -*Nefret- Tanışmak isterim ama x)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 9:57 am

xD Ben Yağmur Aycan. Genelde Aycan denir Rp ortamında, normalde ise Yağmur. Ve sen Ece. Bu kadarını bilip, uzun bir ad açıklaması yaptığım kişican.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 9:59 am

Tanıştığıma memnun oldum Aycan dediğim kişi-canı ne yaa ! xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 10:00 am

Sevgili kankamdan kapmış olduğum bir alışkanlık olduğunu açıklamak istedim xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 10:01 am

Hıı.. xD Avatarını çok beğendiğim kişi x)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 10:04 am

Duygu'm eseri.

SBS felaketine uğramış diye okudum, daha önce oyunlarda.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 10:06 am

Ne felaket hemde.. İyisiyle kötüsüyle kurtuldum yaa.. Rp'ye de geri döndüm sonunda bir yıl bunu bekledim ben xD

İmzasınıda beğendim xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 10:08 am

Teşekkürler efenim diyor ve akşama kadar yok oluyorum. Sims 3 beni bekler.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 10:09 am

Bu Simslerden çektiğim nedir benim diyor ve uğurluyorum xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 11:20 am

Benim kuzenimi tanıyan Ece mi? Sera sera sera hani.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 12:12 pm

Evet senin biricik kuzenin Sera'yı tanıyan Ece'yim ben xD Üstteki beni tanıyacak az kaldı xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 12:13 pm

Ah, evet. Yanımda debelenmesinin sebebi buymuş Very Happy Tanışırız seninle de Ececim Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 12:15 pm

Ünlüsü hoşmuş. Avatar imasını beğendim. Hoş olmuş gerçekten.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 12:29 pm

Ünlüsünü bir ara kullanmıştım. Avatarını sevdim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Üsttekli Hakkındaki Düşünceler   Üsttekli Hakkındaki Düşünceler - Sayfa 3 Icon_minitimeÇarş. Haz. 10, 2009 1:39 pm

Avatar imzasını ben yaptım. Kuzu <3

Üsttekli Hakkındaki Düşünceler
3 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki