Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Buse, Buseniz - Çello çalan o kız işte

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Buse, Buseniz - Çello çalan o kız işte Empty
MesajKonu: Buse, Buseniz - Çello çalan o kız işte   Buse, Buseniz - Çello çalan o kız işte Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 12:20 pm

Şimci. Ben Buse. Tanımayan var mıdır? Elbette vardır, tanısın o zaman. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında öğrenciyim işte. Şu hani kemanın büyüğü olarak tabir edilen ''Çello' isimli enstrümanla meşgaleyim. Efendim işte daha sonra Elektro gitar, piyano, keman çalmışlığım vardır. Azıcık bateri de biliyorum öyle. Kısacası müzik benim hayatım gibi bir şey. Hatta bir şey değil direkt benim hayatım. Jazz [ya da caz diyelim] müzik aşığı bir insanımdır. Hani derler ya abi ya bak şuna tapıyorum işte ölüyorum, tapıyorum tapılası lan bu! hah işte öyle bir şey benim ki. Ancek [bilerek böyle yazdım enteresan olmaya çalışıyorum şu an -_-] caz bilgilerimi, arşivlerimi biriyle paylaştığımı, ya da ne dinliyorsun kısmına post attığımı gören olmamıştır herhalde. Nolur rica etmeyin, yok öyle bir şey. Kıskançlık damarımın tuttuğu şey varsa o da budur. Paylaşmam efendim, banane, cık hayır nayn. Öhm neyse işte müzik arşivi yapma saklama şifreleme dosyalama gibi bir hobim, işim uğraşım vardır. 16 yaş sendromunun getirdiği ve bir süreye kadar da ardı arkasının kesilmediği, adını metal müzik koymuş oldukları böğrük müziği pek dinlemiyorum ben. Metal'in de bir edebi adabı vardır ama cık yani. Kafa kaldırmıyor kaldırsa da bir süreden sonra kafa olmuyor -_- [dinlemişliğim var öyle 360 müzikleri] Neysem işte genelde sevimli görünmeyi çabalayan birisiyimdir. Elimden ne geliyorsa artık. Olanla idare edin lan! Hıh işte sonra, kaynaşık bir insanım herhal. İşiniz düşerse diye diyorum... Ihm yabancı dille aram çok iyidir denelebilir. İyi derecede Almanca biliyorum. İspanyolca ve Fransızca da biliyorum, evet. Fransızcayı bu yıl öğrendim bayağı ilerlettim. İspanyolca sadece bir merak ama Almanca tamamen bir saplantı!

Kişiliğimi anlatıp anlatmamak konusunda kararsızım aslında. Ne bileyim hani, insan ne derece kendini anlatabilir ki? Bu sadece onun gördüğü taraf olur. Hı? Öyle değil mi..? [Bu düşünceye yeni kapıldım, ah yok mu ergenlik (!)...] Peki anlatayım... Sıradan bir insanız işte kastırmaya gerek yok hacı ya. -_- Genelde güzel ve taş olduğumu söylerler, ne derece bilmiyorum ama evet, çekim kuvvetimin bende farkındayım. Yabancı diziler falan izlemeyi seviyorum. Genelde adım ünlü değiştirmeleriyle çıktı ayrıca. Sanırım şu ana kadar en az 25 ünlü falan şeyetmişimdir bir sitede... [Yalan xP] Ben daha fazla tanıtamayacağım kendimi. Siz tanıtın işte beni. Şu kız şöyledir falan. Hayır kastırırım ama çok belli olur, gerek yok. En iyisi sevgileri saygılar dileyip defolmak.
~ Buse
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Buse, Buseniz - Çello çalan o kız işte   Buse, Buseniz - Çello çalan o kız işte Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 12:58 pm

Buseğğ ruh halin gözüme takıldı. Yavrum "ampul kafalılara karşıyız" Razz alakasız ama söyleyim dedim Razz

Kız ben seni çok seviyorum ya. Yirim her yerini, güzel, cici kızım benim xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Buse, Buseniz - Çello çalan o kız işte   Buse, Buseniz - Çello çalan o kız işte Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 3:34 pm

Uvv Ece. Değiştirdim canım sen sevmedin ruh halimi diye. Razz Bende seni çok seviyorum canım ya. Sana anne diyebilir miyim Ece? Razz Asdfg xD
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Buse, Buseniz - Çello çalan o kız işte   Buse, Buseniz - Çello çalan o kız işte Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 3:42 pm

Çellocu Buse. Ihm (hiç böyle dememiştim, sen dahil diyenlere özenmiştim haha), idolüm oldun bilmiş ol. Kopukluğuna bit, nayn pire. Almanca bildiğim Spring Nicht, Bitte, Nayn(nasılyazıldığınıbilmiyorum xP) Ich liebe dich, eaamm bu kadar işte. Fransızca desen, Bonjour, bonsoir, madam-mösyö-matmazel üçlemesi, S-il vous plait dışında bilmiyorum. İspanyolca yok. İngilizce de işte 13 yaşında bir kız en fazla ne kadar bilebilirse. Gördüğüm kadarıynan CNBC-e'msi dizilerin hayranıyız, ben direkt CNBC-e öl mode. Neyse yav, seni sevmek ben, kanım ısınmak sana. Bebişine ööl ööl öl mode. Pai pai (İmoğcanlar gibi)
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Buse, Buseniz - Çello çalan o kız işte   Buse, Buseniz - Çello çalan o kız işte Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 3:52 pm

Artemis Deitra Lasius demiş ki:
Uvv Ece. Değiştirdim canım sen sevmedin ruh halimi diye. Razz Bende seni çok seviyorum canım ya. Sana anne diyebilir miyim Ece? Razz Asdfg xD

Oldum gitti.. Kızım, benim biricik bebeğim. Kavuşmanın verdiği sevinç Razz

Buse, Buseniz - Çello çalan o kız işte
1 sayfadaki 1 sayfası