Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Essence *

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Essence * Empty
MesajKonu: Essence *   Essence * Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 10:58 pm

Essence * Lejantin
Essêncê Majevski
9 Nisan & 15
Rusya, Moskova
Safkan
Slytherin & 5. Sınıf

Bak tatlım, uzaktan bakınca sana tatlı, şirin mi şirin görünebilirim ama görünüşe aldanma. Seni serçe parmağımla ezebilir, bakışımla yerle bir edebilirim. Ayağını denk al ve benden uzak dur.
Kibirliyimdir ve ketum olduğum söylenir. Tek iyi özelliğim şarkı söyleyebiliyor olmam ve klavye ve gitarda usta olmam. Ayrıca bir Rock grubunda hem solistim hem de klavye çalıyorum. Grubumuzun adı Noge za Guster. Grubumdakilerle pek içli dışlı olduğum söylenemez. Ben daha çok kendine özgü insanlarla arkadaşlık ederim. Benim gibi olan ama gerektiğinde karşımda sus pus olabilen tipleri. Modayı kendi yaratan tipleri.
Erkeklerden nefret ederim hatta aslına bakarsanız dünyadaki her şeyden nefret ederim. Bazen kendimden de nefret ederim. Umursamazımdır, şuracıkta biri düşüp ölse bakmam bile. İlgi alanım müziktir ama tek hobim tırnaklarımı törpülemektir. Beni teneffüslerde ve dışarıda sadece tırnak törpülerken görürsünüz, önümde ya bir genç kız dergisi ya da hard rock dergisi açıktır. Yaşının adamı olmayanlardan iğrenirim. On beş yaşında olup çocukluk edenlerden ya da on üç yaşında olup kadın tavırları içine girenlerden özellikle. Ölümüne düşmanlarıyım, mümkünse gözüme görünmesinler.
Çoğu erkek kiraz dudaklarımdan öpebilmek, gözlerimin içine bakıp kilometrelerce derine inmek için can atar ancak o derin okyanusun içindeki köpekbalığını bilmezler. Sinsice yaklaşır ve sizi gözlerim kadar derinden zedelerim.
Peki hep olumsuz mudur hayatım? Hayır. Hoşlandığım bazı bazı şeyler vardır. Langırt oynamak, bira içip sarhoş olmak, sigara içerken gökyüzüne bakmaktan hoşlanırım. Günü çoğunda tırnak törpülememe rağmen bir şarkı mırıldanırım. Ayrıca söz de yazarım. Sigara tüttürürken elbette. Koladan hoşlanırım, kola ağzımı meşgul eder. Aynı zamanda benimle konuşmak için çabalayan sülüklerin ağzını iplikle diker. Gözlerindeki çaresizliği görünce yüreğime sus serpilir.
Hayattaki amacım iyi bir müzisyen olup dünyaca tanın ve yaşlanıp birikimlerini bir vakfa yatırarak huzura ermektir. O günleri görmek dileğimle...

Misafir
Misafir

Essence * Empty
MesajKonu: Geri: Essence *   Essence * Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 10:58 pm

& Negatif
& Pozitif
& Belirsiz

{eklenmek için kişisel özellikleriniz ve istediğinz konum}
Misafir
Misafir

Essence * Empty
MesajKonu: Geri: Essence *   Essence * Icon_minitimeSalı Haz. 30, 2009 10:59 pm

& Essence

Essence * Ikonzme6
    Essence * Ikonzme4Essence * Ikonzme5
    Essence * Ikonzme1Essence * Ikonzme2Essence * Ikonzme3

Misafir
Misafir

Essence * Empty
MesajKonu: Geri: Essence *   Essence * Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 10:45 am

Kişisel Özelliklerim:Marıella, son derece
değişken
bir kızdır. Bir gün yaptıkları, ertesi gün tutmaz. Ona yapılan şeyleri
asla unutmaz. Mariella aiesiz büyüdüğü için son derece mantıklı ve
olgundur. Ailesi ondan korkarlardı. Sonunda da delirdiler. Fakat
Mariella büyücü olduğu için ondan korktular. Ve o daha dört yaşındayken
onu bir akıl hastahanesine kapattılar. Sekiz yıl boyunca orada hapis
kaldıktan sonra, kaçmayı başardı. Zor olsada kaçmayı başarmıştı. Orada
kaldığı yıllar boyunca, Mariella sevgiyi, asaleti ve elindekilerle
mutlu olmayı öğrendi. O yıllardan dlayı insanlara fazla güvenmemeyi
öğrendi. Gerektiğinden çok erken olgunlaştı. Sokaklarda sürünürken
yolda bir kadınla karşılaştı. Kadın