Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

|| Lynzée Odétte E. D'Alore ||

YazarMesaj
Misafir
Misafir

|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Empty
MesajKonu: || Lynzée Odétte E. D'Alore ||   || Lynzée Odétte E. D'Alore || Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 11:55 pm

|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Taylor-31|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Taylor-26|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Taylor-32

* Lynzée Odétte E. D'Alore
* ABD/New York
* Kız
* Öğrenci
* 16
* 3 Ocak
* 1956
* Oğlak
* Hogwarts/Ravenclaw

KİŞİLİĞİM ?

Selam ! Ben Lynzée, sevimli ama zeki. Zekam ailemin soyundan gelmektedir. Kitap okumayı ve yazı yazmayı çok severim. Boş vakitlerimde yapacağım ilk iki şeydir. Zekamı her yerde gösterebilmekteyim. Arkadaş edinmeyi çok severim. Arkadaşlarım da beni çok severler. Şarkı söylemek benim için bir tutkudur. Küçüklüğümde gitar ve piyano dersleri aldım. En iyi en kaliteli hocalardan. Ailem asil bir ailedir. Ama asla bununla övünmedim. Az ile yetindim, çok istemedim. İleride ailem gibi olmamak için çok çabalıyorum. Bana iyi şanslar dileyin...! (:

|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Tayloravvie8|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Tayloravvie10|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Taylormomsen_dot_org_vanessa_842-118|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Taylormomsen_dot_org_vanessa_842-110
FİZİĞİM ?
Sapsarı saçlarımı çok seerim ben. Gözlerim yeşil-mavi karışımı bir renktir. Ten rengim...? Ten rengime bayılıyorum. Her daim beyazdır. Saçlarımı şu ana kadar hiç boyamadım. Hep doğal sarı olarak kaldılar. Boyumun kısa kalacağnı sanmıştım ama bu kadar uzayacağımı da hiç düşünmemiştim. Boyum en fazla 1, 62 vardır. Kiloma gelince, hım...kilom çok iyi. Ne çok fazla yerim ne de çok az yerim. Yemek yemeyi severim evet, ancak çok sağlıklı ve hafif şeyler yemeyi tercih ediyorum. Formumu her zaman koruyorum. (: Bu yüzden vücudum çok güzel...(:Ve ayrıca harika bir kokum vardır. İnsanın başını döndürebilirim. (:

|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Taylor-12|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Taylor-14|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Taylor-13

YA AİLEM ?!

Ailem...Aileme gelince pek iyi şeyler duyucağınız kesin değildir. Asil bir ailem var. Zenginlikleriyle övünmeye bayılırlar. Ben ne kadar onların bu huyunu sevmesem de karşı koyamıyorum. Ailemin bu davranışlarından arkadaşlarım beni sevmezler diye günlerdir içim içimi yiyor. Ama şu ana kadar arkadaşlarımın bana kötü davrandıklarını görmedim. Her daim sevdiler beni. Yakın oldular, yardımcı oldular. El uzattılar. Bay D'Alore, babam. Adı Edward, büyük ve zengin bir iş adamı. Bunu arkadaşlarıma söylerken çekiniyorum. Hani bazıları fakir oldukları için yalan uydururlar ya. Bende tam tersini yapıyorum. Zengin olduklarını söyleyemiyorum. Anneme gelince. Bayan D'Alore, annem Isabella. Annem de kimi zaman benim gibi düşünür. Sanırım bu yönden anneme çekmişim. Zekamı babamdan almışım ki onun da herşeye aklı eriyor maşallah. Üç kardeşiz, bir erkek bir de kız kardeşim var. Kız kardeşim benden bir yaş küçük. Her ikisini de çok seviyorum...(:

|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Taylor-9|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Taylor-20|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Taylor-19|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Taylor-11|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Taylor-10

ARKADAŞLARIM

*Ruh İkizim*
*Dert Ortağım*
*Güvenim Tam*
*İyi Geçindiğim*
*Değer Verdiğim*
*Kanımın Isındığı*
*Yeni Tanışıyorum*
*Tanışmak isterim*
*Binadaşım Benim*
*İsmen Hatırladığım*
*Sanırım Tanıyorum*
*Sohbeti Çok Hoş Biri*
*Sırlarımı Dökebildiğim*
*Sadece Selam Veriyoruz*
*Yeri Doldurulamayacaklar*

DÜŞMANLAR

*Sağlığını Önemsiyorsa Uzak Dursun*

*Kinci Değilim Ama Baş Düşmanım*
*Yakınımda Bulunmasa iyi Olur*
*Nefret Ediyorum… Yaşamasın*

*Biraz Korkmaya Başladım*
*Zarar Vermeye Çalışan*
*Yaklaşmasam İyi Olur*
*Sanki Umurumdaydı*

BÜYÜKLER

*Nefret Ederim*
*Ondan İyisi Yok*
*Niye Tanıyorum Ki*
*Bana Garezi Var Gibi*

*Sevmem…Sevemem De*
*Her Yönüyle Örnek Aldığım*
*Severim…Ama Tanışmadım*
*Sevmem Ama Saygım Var*
*Hiçbir Şey Hissetmiyorum*
*Sadece Görmüşlüğüm Var*
*Değer Veriyorum Ona*
*Umursamamıyorum *

*Mükemmel İnsan*

AİLE

*Kuzen/Yeğen/Hala/Teyze/Yenge/Amca/Dayı/Enişte*

AŞK

*Dünyadaki Ruh Eşim*
*Belki Aşık Olabilirim*
*Bana Aşık Olan Biri*
*Zaman Gösterecek*

*Beni Rahatsız Ediyor*
*Sadece Beğeniyorum*
*Ondan Nefret ediyorum*
*Artık Hiçbir Önemi Kalmadı*

Lejantıma katılmak isteyenler;
Ad-Soyad:
Birbiriyle uyumlu en az 3 ikon:
Hakkımdaki düşünceleriniz:

İstediği yer/yerler:

En son Lynzée Odétte E. D'Alore tarafından Ptsi Haz. 29, 2009 11:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: || Lynzée Odétte E. D'Alore ||   || Lynzée Odétte E. D'Alore || Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 9:27 am

|| Lynzée Odétte E. D'Alore || 2qlx5rn|| Lynzée Odétte E. D'Alore || K225b7|| Lynzée Odétte E. D'Alore || Maxmcz

LEJANT
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: || Lynzée Odétte E. D'Alore ||   || Lynzée Odétte E. D'Alore || Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 10:44 am

Ad-Soyad: Mariella Élie Van de Lear
Birbiriyle uyumlu en az 3 ikon:
|| Lynzée Odétte E. D'Alore || 78|| Lynzée Odétte E. D'Alore || 79|| Lynzée Odétte E. D'Alore || 80
Hakkımdaki düşünceleriniz: Aynı binadayız... Benim geçmişte yaşadıklarıma rahmen arkadaşız... İyi anlaşacağımızı düşünüyorum. Wink
İstediği yer/yerler: İyi bir yere ekle ekle. Wink

|| Lynzée Odétte E. D'Alore ||
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Lynzée.