Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Vahşi kurtların karşısında masum insanların neler yapabileceğine şahit olmak ister misiniz? Sizi bekliyoruz.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Lilian De Moule

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Lilian De Moule Empty
MesajKonu: Lilian De Moule   Lilian De Moule Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 3:03 pm

Lilian De Moule 82667918

#Lilian De Moule#
#6 Haziran 1957, 15 yaşında, İngiltere/Londra doğumlu.#
#İkizler burcu.#
#Annesi ve babasını trafik kazasında kaybetti.#
#Hogwarts-Gryffindor öğrencisi.#

Buğday sarısı saçlarıyla herkesi büyüleyen Lilian'ın açık kahverengi gözleri vardır. Gözleri onun ikinci ağzıdır. Düşüncelerini birine bakarak rahatça anlatabilir. Tabi karşısındaki ona bakmaktan kendini alabilirse düşüncelerinide anlayabilir. Bebek yüzlü Lilian'ın yumuşacık ve pürüzsüz bir yüzü, biçimli ve güzel bir burnu vardır.Dudakları çok çekici ve pembemsidir. Lilian yüzünü gerçekten çok iyi kullanır. Neyin ona yakıştığını veya yakışmadığını bilir ve hep kendi tarzını yaratır.

Lilian De Moule Beatenupcamaro01_sempiterna x Lilian De Moule Beatenupcamaro02_sempiterna x Lilian De Moule Beatenupcamaro03_sempiterna

Cesaret, mantık ve şirinliğin buluştuğu harika bir ruhu vardır Lilian'ın. İnatçı yapısıyla her zaman ön plandadır ama bu inatçılığını her zaman şirinliğiyle süsler. Kafası yaşıtlarına göre çok farklı şekilde çalışır. Sorunlara her zaman pratik çözümler bulan Lilian asla zorluk çekmez. Hayatında en değer verdiği insanların başında arkadaşları ve ailesi gelir. Onlara zarar gelirse küçük şirin şey ,büyük ve korkutucu bir yaratığa dönüşür. Yani arkadaşları ve ailesi zayıf ktalarıdır ve bunu her zaman gizlemeye çalışır. Ayrıca kitaplara çok düşkündür ve onlara gözü gibi bakar. Bu yüzden arkadaşları ve ailesi ona hediye alırken hiç zorluk çekmez. Üzüldüğü ve sıkıldığı zamanlarda hayatın yaşanılır olduğunu anlayabilmesi için dışarıya çıkması ve güzel havayı içine çekmesi gerekir. Sessiz ortamlar üzüntülü olmadığı zamanlar dışında onun için uygun değildir. Genelde karanlıkta yanlız kalsa bile bağıra bağıra şarkı söyler. Sesinin güzel olmadığını düşünse bile birilerinin sesini duymasından kaçınmaz. Özgür,kıpır kıpır bir kızdır. Eğlenceli yapısıyla arkadaşlarının eğlence kaynağıdır. Her an herkesi güldürebilir. Bunların yanı sıra çok maceracı ve araştırmacıdır. İlginç olayları çözme ve fikir yürütmeye bayılır. Maceracı Lilian çok cesurdur da. Her gizli kapaklı işin altından çıkmaya bayılır.

Lilian De Moule S12 x Lilian De Moule S16 x Lilian De Moule S18

Misafir
Misafir

Lilian De Moule Empty
MesajKonu: Geri: Lilian De Moule   Lilian De Moule Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 3:46 pm

Lilian De Moule Todpc08 x Lilian De Moule Todpc02 x Lilian De Moule Todpc12

Korkunç bir gündü. Hava yağışlı ve sisliydi. Sis bütün şehrin üzerine çökmüştü. Dışarıda insanın içini titreten, tüylerini diken diken eden bir soğuk vardı. Aslında ben bu havaları severim ama şu durum için pek uygun değildi. Evet, ben küçük Lilian öndekilerde annem ve babam. Beni hayata getiren ve benim için her şeyi göze alan ailem. Onları gerçekten seviyorum. Sevmesem olmaz zaten değil mi? Gece, gündüz her an yanımda olan iki kişi. Annem ve babam birbirlerine deli gibi âşıklar. Bunu gözlerinde görebiliyorum ama nedense bugün ters giden bir şeyler var. Nedenini bilmiyorum. Arabadayız ve korkunç yolda hızla ilerliyoruz. Babam arabayı çok hızlı kullanıyor ve beni gerçekten korkutuyor. Bu adamın içine bir şey mi girdi acaba? Beni ve annemi çok şaşırtmaya başlıyor. Bu yetmezmiş gibi bir de arabanın içinde deli gibi bağırıyor. Kime? Kime mi? Tabii ki de anneme… Bu olamaz. Ama onlar.. Babam bağırdıkça annemde bağırmaya başlıyor. Annem arada bana dönüp bakıyor ve elleriyle beni işaret ediyor. Yüzümdeki korkunç ifadeyi görmüş olmalılar ki biraz sakinleşiyorlar ama benim için. Yoksa birbirlerine hala nefretle bakıyorlar. Ben buna alışkın değilim ki. Ah kahretsin bana bu iğrenç tabloyu seyrettireceklerine arabadan atsalar, yalnız bıraksalar daha iyi olurdu. Neden? Bugün ne olmuştu da her şey biranda bu kadar değişebilmişti. Olanları anlamadığımı düşünebilirlerdi ama ben her şeyi anlayabiliyordum. Yani artık birbirlerini sevmediklerini… Bu beni çok yıpratmıştı. Küçük bedenim sarsılmaya başladı. Titriyordum ve çığlıklar atmaya başlamıştım. Bana ne oluyor? Deliriyor muyum? Ah, hayır arka koltukta debelenmeye başlamıştım. Annem ve babam korku dolu gözlerle bana bakıyorlardı. Babam arabayı ani bir frenle durdurdu ve beni kollarının arasına aldı. Sıkıca sardı beni. Sıcacık bedenine bastırdı. Babamın kokusu burnumu yaktı. Eskisi gibi kokmuyordu. Yani "baba" gibi.</I> İğrenç ve ağır bir koku sarıp sarmalamıştı babamı. Bu sefer öksürmeye başladım ve annem sert elleriyle beni babamdan çekip aldı. Bu sefer o beni sıcak bedenine bastırdı ve saçlarımı okşamaya başladı. Annem her zamanki gibi güzel kokuyordu. Annem olduğunu hissettirmişti bana. Bu ilgi sakinleşmeme neden olmuştu ama korkuyordum. Ya tekrar olursa.. Umarım beni yaralamaya devam etmezler. Babam arabayı tekrar çalıştırdı ve bu sefer normal hızla ilerlemeye başladık. Ama kendisi gaz pedalına basmak için can atıyordu biliyordum tek engel vardı o da bendim. Benim etkiminse ne kadar uzun süreceği belli değildi. Annem yeni kavgaya hazırlanırmış gibi saçlarımı öptü ve bana bakarak “Seni seviyorum Lil." dedi. Ne şimdi bu veda mı? Ardından beni eski yerime bıraktı ve babama alev saçan gözlerle bakmaya başladı. Artık babama eskisi gibi tutkulu bakmayacak mıydı? Babam tekrar hızlanmaya başladı. Onlardan gözümü zorla ayırarak camdan dışarıya baktım. Sisli, yağmurlu bir hava… Yağmur yavaş yavaş çiseliyordu. Ardından büyük bir hızla yağmaya başladı. Baktığım cam yağmur damlalarıyla ıslanmıştı. Şimdi onları izlemeye başladım. Yağmuru.. Sanki şuan bulunduğum ortamdan etkilenmişti doğa.. Benim yerime ağlıyordu, benim yerime haykırıyordu sanki. Bense susarak onu izliyordum. O anda annemin çığlığı sessizliği bozdu ve ani bir fren sesi… Gerisini hayal meyal hatırlıyorum. Ailemin sonu olarak. Büyük bir kavganın acınası sonu. Yazık… Benim ailem bir trafik kazasında öldü ve ben onlarla aynı arabanın içindeydim fakat burnum bile kanamadan o arabanın içinden tek canlı beden olarak çıkabildim. Annem ve babam ölmüşlerdi. İkisinin de yüzlerini görmemişti. Görmemeden iyi oldu zaten yoksa onlardan anı olarak aklımda kalan tek şey soğuk ve kanlı bedenleri olacaktı. Onları böyle hatırlamak istemezdim. Şimdi ise 15 yaşındayım. Beni bu yaşıma kadar kim büyüttü diye merak edebilirsiniz. O büyük kazadan sonra iyi kalpli bir aile beni evlatlık edinmiş. İşte o merhametli aile bana gerçek annem ve babam gibi davranarak beni bu yaşıma kadar büyüttüler. Hiçbir zaman onlardan şüphe duymadım. Tabii gerçek ailemin kim olduğunu çok iyi biliyordum ama onları asla zedelemedim. Gerçek annem babamı nasıl sevdiysem onları da öyle sevdim. Benim güzel ailem. Talihsiz annemin çocuğu olmadığı için beni evlatlık edinmiş. Bazen odama geçip gecenin karanlığında gökyüzüne bakarak ağlıyorum. Ben bu kaderi hak etmemiştim. Küçük yaşta gerçek annemi babamı kaybetmeği istememiştim. Bazen gerçekten çok üzülüyorum ama bu üzüntümü saklamayı artık öğrendim. Arkadaşlarımın ve beni evlatlık edinen ailemin üzülmemesi için üzüntümü saklayabiliyorum. İçine kapanık bir kız asla olmadım. Zaten böyle bir kaza atlatıp ailesini kaybeden bir kızın nasıl bu kadar canlı, neşeli ve hayata bağlı olabildiğini herkes çok merak ediyor. Benimse cevabım "Her kim olursa olsun ölenler öldü ve yaşayanlar yine yaşıyorlar. Evet, kaybedilenlerin acısı çabuk unutulmuyor ama hayat devam ediyor. Bende hayatıma acısıyla, tatlısıyla devam ediyorum. Beni hayata bağlayan yeni insanlarla tanıştım ve onları kaybetmemek için savaşıyorum." Oluyor. Hayatı gerçekten seviyorum ve ne olursa olsun sizde sevin. Çünkü hayat yaşanmaya değerdir...

Spoiler:
Misafir
Misafir

Lilian De Moule Empty
MesajKonu: Geri: Lilian De Moule   Lilian De Moule Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 4:17 pm

Lilian De Moule Emma1610 x Lilian De Moule Emma1710 x Lilian De Moule Emma1810

#İ.L.İ.Ş.K.İ.L.E.R#

Lilian De Moule Onsetone1 x Lilian De Moule Onsetseven1
* Jared Kevin Anthony
Jared ile Lilian bir barda karşılaşırlar. O gün Jared kana çok fazla susadığı için Lilianın kanını ismek istedi. Ona kötü davranarak uzak durmaya çalıştı. Bunu biraz olsun başardı. Ama bir süre sonra Lilianın kokusuna alıştı ve şuanda ayrılmaz bir ikili olarak dolaşıyorlar. Jared, Lilian'ı öldürmeyi düşündüğü için kendisini onun yanında hem mahçup olarak görür.

Lilian De Moule Ashley-Greene_Org-Avatars-1-Lauren-00047 x Lilian De Moule Ashley-3-ashley-greene-6600046-100-100
* Summer Renata Blood
Lilian ve Summer çok yakın arkadaşlardır. Birbirlerini kardeş gibi görürler ve aralarından su sızmaz. Hiç kimse, hiçbir güç onların dostluğunu bozamaz. Ailesi ve Lilian'ın oturdukları yerden taşınmaları dostluklarına bir zarar gelmesine yetmemişti. Onları etkilememişti bile. Aralarındaki tek engel mesafe gibi görünsede Summer bunu bir sorun olarak görmüyordu. İki kardeşin inandığı tek şey aralarındaki birbirlerini çeken bağdı.

Lilian De Moule 0425 x Lilian De Moule 0408
* Destiny Rosé Thallimar
Ah, Destiny..Seninle nasıl başa çıkacağım gerçekten bilmiyorum. O kadar ortak yönümüz olmasına hatta sen bana aynadaki yansımam kadar benziyorken biz neden iki inatçı keçi anlaşamıyoruz bilemiyorum. Senin o emir yağdırma tavırların yok mu ah beni çileden çıkartıyor ama seni garip bir şekilde seviyorum ve sana bağlıyım. Saçının bir teline zarar gelirse gözüm kimseyi görmez.

Lilian De Moule 79 x Lilian De Moule 78
* Mariella Élie Van de Lear
Mariella seni kurnaz şey... Çok eğlenceli ve kıpır kıpır bir yapıya sahip olduğun için çok iyi anlaşıyoruz. Benim için gerçekten değerlisin ve seni kaybetmek bana büyük acı verir. Eğlenceli dostum benim seninle yaptığımız kaçamak gezileri asla unutmayacağım.

Lilian De Moule 143ye3 x Lilian De Moule 142uv0
* Monica De Maurëll
Güzel dostum. Onu gerçekten seviyorum. İlk tanışmamızdan beri aramızdaki bağ günden güne artmaya devam etmiştir. Değer verdiğim arkadaşlarımın arasındasın. Seninle zaman geçirmek gerçekten çok güzel. İnatçılığın bazen katlanılmaz olabiliyor ama seni her halinle seviyorum.

Lilian De Moule Ksm192 x Lilian De Moule Ksm032
* Gemma De Maurëll
Güzelliği ile başımı döndürmeyi başaran yakın arkadaşım. Onun o güzel gözlerine baktığım an hayattan kopuyorum adeta. Büyüleyici güzelliğine hayranım ve onu çok seviyorum. Monica ile kardeşler ve bu ona daha yakın olmamı sağladı. Umarım bu güzel arkadaşlık sonsuza dek devam eder.

Eklenmek için ;
Icon&Kurgu gereklidir.

En son Lilian De Moule tarafından Çarş. Tem. 01, 2009 4:19 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 7 kere değiştirildi
Misafir
Misafir

Lilian De Moule Empty
MesajKonu: Geri: Lilian De Moule   Lilian De Moule Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 4:40 pm

Spoiler:
Jared ile Lilian bir barda karşılaşırlar. O gün Jared kana çok fazla susadığı için Lilianın kanını ismek istedi. Ona kötü davranarak uzak durmaya çalıştı. Bunu biraz olsun başardı. Ama bir süre sonra Lilianın kokusuna alıştı ve şuanda ayrılmaz bir ikili olarak dolaşıyorlar. Jared, Lilian'ı öldürmeyi düşündüğü için kendisini onun yanında hem mahçup olarak görür.
Misafir
Misafir

Lilian De Moule Empty
MesajKonu: Geri: Lilian De Moule   Lilian De Moule Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 4:48 pm

Ekledim kuzum x)
Misafir
Misafir

Lilian De Moule Empty
MesajKonu: Geri: Lilian De Moule   Lilian De Moule Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 5:32 pm

Lilian De Moule Ashley-3-ashley-greene-6599946-75-75 Lilian De Moule Ashley-3-ashley-greene-6599944-75-75 Lilian De Moule Ashley-3-ashley-greene-6599943-75-75

Lilian De Moule Ashley-3-ashley-greene-6600013-75-75 Lilian De Moule Ashley-3-ashley-greene-6600010-75-75 Lilian De Moule Ashley-3-ashley-greene-6600009-75-75 Lilian De Moule Ashley-ashley-greene-6593050-75-75Lilian De Moule Ashley-ashley-greene-6593038-75-75

Lilian ve Summer çok yakın arkadaşlardır. Birbirlerini kardeş gibi görürler ve aralarından su sızmaz. Hiç kimse, hiçbir güç onların dostluğunu bozamaz. Ailesi ve Lilian'ın oturdukları yerden taşınmaları dostluklarına bir zarar gelmesine yetmemişti. Onları etkilememişti bile. Aralarındaki tek engel mesafe gibi görünsede Summer bunu bir sorun olarak görmüyordu. İki kardeşin inandığı tek şey aralarındaki birbirlerini çeken bağdı.
Misafir
Misafir

Lilian De Moule Empty
MesajKonu: Geri: Lilian De Moule   Lilian De Moule Icon_minitimePaz Haz. 14, 2009 6:00 pm

Ekledim bebeğim =)
Misafir
Misafir

Lilian De Moule Empty
MesajKonu: Geri: Lilian De Moule   Lilian De Moule Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 1:58 pm

Kurguyu konuşmuştuk,lejant'da da var zaten... Kendine göre uyarlarsın (:
Lilian De Moule 0425
Misafir
Misafir

Lilian De Moule Empty
MesajKonu: Geri: Lilian De Moule   Lilian De Moule Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 3:09 pm

Spoiler:

İyi bir yer olsun... Okulda tanışmış olalım... Bir şeyler yazarsın artık xD

NOT: Lejantıma Beklerim ^^
Misafir
Misafir

Lilian De Moule Empty
MesajKonu: Geri: Lilian De Moule   Lilian De Moule Icon_minitimeÇarş. Haz. 17, 2009 5:24 pm

Eklendiniz canlarım x)
Misafir
Misafir

Lilian De Moule Empty
MesajKonu: Geri: Lilian De Moule   Lilian De Moule Icon_minitimePtsi Haz. 29, 2009 6:23 pm

Lejantımdaki yerine bakarak ekleyebilirsin Ece'cim.
Misafir
Misafir

Lilian De Moule Empty
MesajKonu: Geri: Lilian De Moule   Lilian De Moule Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 12:29 pm

Eklendin bebek ^^
Catalina Lennern
Okul Müdüresi, Kehanet Profesörü
 Okul Müdüresi, Kehanet Profesörü

Taraf : İnsanlık.
Temel Özellikler : Dik Başlı, İnatçı ve Umursamaz.
Ruh Hali : 1

Lilian De Moule Empty
MesajKonu: Geri: Lilian De Moule   Lilian De Moule Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 3:27 pm

Benide ekle yawrum^^ Icon lejantımdan alırsın^^
http://moonlight.benimforum.biz
Misafir
Misafir

Lilian De Moule Empty
MesajKonu: Geri: Lilian De Moule   Lilian De Moule Icon_minitimeÇarş. Tem. 01, 2009 4:20 pm

Ekledim hayatımmm =)
Misafir
Misafir

Lilian De Moule Empty
MesajKonu: Geri: Lilian De Moule   Lilian De Moule Icon_minitimePerş. Tem. 09, 2009 8:34 pm

Lilian De Moule Tralalala.Lilian De Moule Simone_by_andrea_becker_22

Vayy, demek eklenmemişim haa. Hıh ! Very Happy
Fazlasıyla olumlu bir yer olsun, lütfen. xD

Lilian De Moule
1 sayfadaki 1 sayfası